• Lars Kristian Larsen er fungerende styreleder i Falk Håndball

Styret i Falk Horten:

Administrasjon

Administrativ leder/marked og dugnad:

Ronny Buus Pedersen,  ronny.buus.pedersen@falk-handball.no  – 930 81 074

Administrativ sportslig ansvarlig/koordinater:

Zarko Pejovic, Zarko.pejovic@falk-handball.no  – 486 53 829

 

Styret

Styreleder – Lars Kristian Larsen, lars.kristian.larsen@nokas.com  976 00 027

Sportslig leder herrer – Jon-Arild Andreassen, jon-aa@online.no  926 25 529

Sportslig leder kvinner – Frank Kaasa, frank.kaasa@falk-handball.no 995 08 014

Leder juniorutvalget – Øyvind Løken. oeyvindloken@politiet.no  975 52 498

Leder økonomiutvalget – Helen Sandum, helen.sandum@falk-handball.no  905 30 588

Styremedlem – Arnt Egeland, arnt.egeland@falk-handball.no  907 87 334

Styremedlem – Michelle Nævra, michelle_naevra@hotmail.com 480 60 413

Styremedlem – Thomas Brekke, tbrekke4@gmail.com